درباره ما

اهداف ما

آسان و ارزان خرید کنید

شرکت آراد الکتریک شرایطی را فراهم آورده است تا تمامی افراد بتوانند بدون هیچ محدودیتی محصولات مورد نظر خود را انتخاب کرده و در بستری امن و آسان خرید نمایند. ادامه مطلب ...

در جهت اقتصاد مقاومتی گام برداریم

شرکت آراد الکتریک با معرفی محصولات با کیفیت تولید ایران به تمام افراد در سرتاسر نقاط ایران، تلاش می کند تا بتواند در جهت کاهش واردات و افزایش صادرات گام بردارد. ادامه مطلب ...

درباره ما

شرکت آراد الکتریک در سال 1389 فعالیت خود را در زمینه فروش بدون واسطه کلید و پریز آغاز نمود و هر ساله پر تلاش تر از قبل به کار خود ادامه می دهد و در این مدت توانسته ایم محصولات خود را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت به مشتریان خود عرضه کنیم.

جزئیات بیشتر
  • شرکت آراد الکتریک اهداف مختلفی را دنبال می کند که از میان آن ها می توان به ارائه محصولات با کیفیت همراه با قیمت مناسب، فروش بی واسطه، تنوع محصولات، کمک به اقتصاد مقاومتی و مهمتر از همه رضایت مشتریان اشاره کرد.

  • ما با قیمت مناسب و عرضه بدون واسطه توانسته ایم مشتریان ثابتی پیدا کرده و در اقصی نقاط جهان رضایت مشتریان و خریداران خود را تا حد زیادی به دست آوریم.

  • تلفن تماس 051-42237779
    پشتیبانی 09153678289
    کانال تلگرام arad_electric_co
    آیدی تلگرام aradelectric_co
  • چنانچه کسی مایل به همکاری و دریافت نمایندگی از ما می باشد می تواند درخواست خود را از طریق ارتباط با ما مطرح نموده تا همکاران ما در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل فرمایند.